Aktuálně
  • Zveme Vás k našemu stolečku na pražském Astrovíkendu, který proběhne tento víkend 13. - 14. května 2017. Přednáška proběhne v sobotu 13. května v 11.15 hodin. Téma: "Kam psychologové a psychiatři zatím nevidí aneb Genové klíče v praxi."

Home

„Kořenem všech nemocí, problémů a zla je nedostatek moudrosti a lásky.“

Cesta k tomu, o čem zde píšu, je cestou k Vám samotným, která je nejsnáze dosažitelná prostřednictvím Genových klíčů, se kterými pracuji společně se svým manželem

(http://kdo-jsme-a-kam-jdeme.cz/) 

 

Očistěte se od starých myšlenkových vzorců, zkuste si znovu uvědomit a vzpomenout, kým jste. 

Zkuste znovu začít myslet od srdce a jednat pomocí své moudré duše. 

Řiďte se láskou, kterou ucítíte ve svém srdci. Znovuobjevte rovnováhu mezi dáváním a braním a vaše nemoci, potíže a starosti budou pomalu odcházet.

 

 


Nezapomeňte, že vaše pocity tvoří vaší realitu.
Tak jak se cítíte, tak budete žít…

Každý okamžik, každý den… mějte dobrý pocit, potom budete tančit životem. Laďte se vibračně výše.
Řiďte se svými vlastními pocity, ne pocity jiných.

 

 

Toto jsou pouze moje zkušenosti, doporučení a rady. Je jen na Vaší svobodné vůli, zda si nějakou informaci pro sebe vyberete a použijete ji.

 

Ráda bych poděkovala všem, kteří mi píšete e-maily a příspěvky a věřte, že je jich mnoho, a proto se musím omluvit, že není v mých silách všem z Vás odpovědět nebo na váš komentář a smysluplné připomínky reagovat. Píšete mi k mému údivu z celého světa, z různých koutů i hodně vzdálených. Musím zdůraznit, že si Vašich vzkazů, poděkování, připomínek i  případné kritiky a rad vážím, ať už jsou pozitivní, neutrální nebo třeba i negativní. S nadšením si je všechny přečtu a jsem za ně opravdu ráda. Můj blog je psaný pouze mnou, nejsem ani žádný počítačový odborník a proto vzhled a způsob jakým svůj blog vedu je čistě laický a jeho nálada vychází ze mě a ani netoužím, aby byl perfektní. Jeho příprava, psaní a kontakt s Vámi všemi, kdo mě na mém blogu navštívíte je  pro mne radost, zároveň ale i spousta práce. Pokud některá z mých rad komukoliv může pomoci, moje úsilí je smysluplné.  Dělám svoji činnost nezištně, s dobrým úmyslem, nikomu nic nevnucuji a proto ten, kdo na mé stránky zavítá se sám rozhodne, zda bude v jejich pročítání pokračovat nebo z nich odejde.

A tak díky Vám všem, kteří jste na mé stránky zavítali a třeba ještě zavítáte.

 

 

 

 

 

 

 

2017 Dana Hiclová Desktop Version Mobile Version